Rozvoz masa

Vážení zákazníci,

rozvoz masa z Hoslovic čeká úplně nová etapa. Informace zveřejníme na finálovém rodeu 18.9.2021 a hned po té se to z našich stránek dozvíte všichni.Kalendář akcí

<< Listopad 2021>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

- Aktuality farmářské výrobky
- Aktuality z ranče

 

 

Otevírání jízdárny o podzimních prázdninách

19.1.2013

Podzimní prázdniny se vydařily. Počasí bylo podzimně krásné, parta výborná, koníci se snažili. Jako již tradičně - letos po desáté - jsme oslavili konec sezóny a zahájili jsme zimu v kryté jízdárně. Tak ať se nám v té naší jízdárně, která vstoupila do desátého roku svého provozu, dobře jezdí.

Otevírání Jízdárny 2014

Finálové rodeo 2020

19.9.2020

Finálové rodeo letos dopadlo úplně nádherně. Jsem ráda, že se mohlo uskutečnit v našem tradičním termínu, třetí sobotu v září. Počasí nám přálo, což oceňuji o to víc, že ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, už se hlásí o slovo paní zima.

Těšíme se na Vás

Diváků přišla spousta a všichni jsme se mohli společně radovat ze skvělých výkonů jezdců, z nichž se nejlépe dařilo Janovi Veselému, který si už vždycky bude moci říkat: mistr České republiky v rodeu.

Jako vždy jsou pro vás připraveny disciplíny dobytkářské i rychlostní. Věková kategorie senior i junior. V případě rodeí je tím určujícím věkem 18 let. V rychlostních disciplínách je spodní věková hranice 6 let, v dobytkářských 10. Vstupné je 100,– Kč, za děti si připravte 40,– Kč.

Skákání do sena

Skákání do sena bylo pro generaci takřka denní zábavou. Dnes je pro spoustu dětí takové potěšení vzácné, tak jsme rádi, že to u nás mohou zažít.

Prezentace na trhu v Chlumanech

3.10.2015

Je nám velkou ctí, že nás pozvali na tradiční Chlumanský trh a nejen že pozvali nás, ale požádali i jihočeského kuchařské mistra Petra Stupku, aby předvedl naši novinku. Tou novinkou je demi-glace. Víte , co je demi glace a jak se používá skvěle ukazoval jihočeský mistr kuchař Petr Stupka na říjnovém Chlumanském trhu.
Na trhu v Chlumanech jsme rozhodně nebyli naposledy a pevně věřím, že i spolupráce s Petrem Stupkou se bude nadále rozvíjet. Tereza Daňková

Fotogalerie:

Hoslovická romantika na televizi Šlágr

Romantiku v Hoslovicích zachytila ve svém klipu k nádherné písničce i televize Šlágr.

Letní rodeo - 12.června 2021

12.6.2021

Sezóna rodeí odstartovala v Hoslovicích krásnou akcí. Vyšlo počasí, nikomu se nic nestalo, diváci viděli spoustu krásné práce s dobytkem, děti se vyřádily ve slámě. Co víc si přát.

Vstup do destinačního managementu PRO ŠUMAVSKO

Ranč Hoslovice vstoupil do Destinačního managementu PRO Šumavsko. Šumavské podlesí, kam Hoslovice náleží, bylo a je součástí dvou historických i přírodních krajů - Šumavy a Prácheňska. Jsme velmi rádi, že v obou oblastech cestovního ruchu, jsou lidé, se kterými je radost spolupracovat.

Jsem velmi ráda, že jedním z bodů valné hromady, bylo i představení projektu cestovního ruchu „Hoslovice“ včetně prvního předvedení nové brožury na území Jižních Čech. Brožura již měla za sebou uvedení v Praze na veletrhu Holiday World.

36 článků
4 strany
předchozí 1 2 3 4