Rozvoz masa

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že rozvoz masa se stal nerentabilním, musíme ho z ekonomických důvodů ukončit.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň.

Stejně kvalitní maso můžete zakoupit u partnerské farmy

http://www.stateknetechovice.cz/…a/nase-maso/Kalendář akcí

<< Říjen 2017>>
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

- Aktuality farmářské výrobky
- Aktuality z ranče

 

 

Certifikáty - farmářské výrobky

Vždycky jsem si přála prodávat naše vlastní potraviny. Cesta k tomu byla mnohem delší, náročnější a dražší než jsem si ji představovala, ale takové už bývají cesty k něčemu, co za to stojí. Jsem velmi ráda, že kvalitu našeho produktu potvrdila i komise udělující značku Prácheňsko.

„V každém stádě je plemenný býk, ten se stará o to, aby krávy měly telátka, krávy se starají o telátka, telátka pijí mléko od svých matek, takže se krávy nemusí dojit a my neděláme nic.“ Takhle poeticky vítám návštěvníky na naší farmě. Je to samozřejmě jen ta hezčí část pohádky, kde se nemluví o dlouhé zimě, spoustě práce s krmením a dalších starostech. Ale to není podstatné. Důležité je, že u nás na farmě rostou telátka spolu na pastvině s krávami, krmíme je ekologickou pastvou, senem a senáží, jsou celoročně venku a maso z nich je ze všech zmíněných důvodů učiněná lahůdka. Necháváme ho zrát ve čtvrtkách a pak prodáváme nebo z něj vaříme dobroty v hospodě.

Certifikát značky Prácheňsko

PRÁCHEŇSKO regionální produkt®

V zátočině cesty svítí boží muka jako bílá panna. Na hrázích rybníků šumí věkovité duby. Řeka Otava rozdává lukám svou svěžest. Zvuky dud nás vedou za lidmi. Veselými i rozvážnými, plnými fortele. Země selských tradic – Prácheňsko. Krajina rovin i kopců, lesů i polí, rybníků i skal, pestrá jako osudy zdejších obyvatel. Svět na malé dlani podané k přivítání.

TOPlist